Poszukujemy Domin do współpracy

FCH Dommes to nie tylko sesje z uległymi ale też profesjonalne produkcje filmowe utrzymane w klimacie Glamour FemDom. W związku z tym poszukujemy do współpracy Domin o powszechnie uznawanej za atrakcyjną urodzie- pięknych,
seksownych i zniewalających.

Jeśli chciałabyś być częścią jednych z bardziej eleganckich produkcji FemDom na świecie – zapraszamy do kontaktu z nami na adres email contact@fchdommes.pl

Nasze produkcje z daną Dominą realizujemy w ciągu jednego dnia, finalnie powstaje z nakręconego materiału 6-8 filmów. Prawa do dystrybucji filmów obie strony (Ty jako twórca i my jako producenci) mamy takie same. Wszelkie koszty realizowania produkcji (dojazd, nocleg oraz wyżywienie we własnym zakresie) oraz organizacja są po naszej stronie, obowiązuje umowa wizerunkowa i określająca zasady dopuszczalnej dystrybucji. Umowa wizerunkowa jest wysyłana od razu po ustaleniu szczegółów współpracy drogą elektroniczną.

Z uwagi na nasze doświadczenie w tym sektorze i pełen obraz tego, co chcemy ukazać zastrzegamy sobie prawo do lekkiego wpływu na Twój wygląd (np. dopracowanie makijażu czy stroju) oraz przebieg filmu (mamy tu na myśli pomysły na scenariusz, nie sam styl odtwarzania roli), ale oczywiście zawsze jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i pomysły.

Możesz przyjechać ze swoim uległym/uległą (bądź kilkoma)- jeśli chciałabyś skorzystać z naszych film slave to jest to możliwe po wcześniejszym ustaleniu. Całe wyposażenie studia jest dostępne podczas kręcenia, więc nie ma konieczności aby zabierała swój sprzęt, chyba że akurat wolisz z niego korzystać. Nie wymagamy doświadczenia.

Zapraszamy!